.

Bunion Пенкалата, Прилагодлив Нога Ортодонтски Seperators, Големи Заеднички Казанџии Пети Сепаратори Изолација Straighteners, Топката од Нога Перници Треска, за Чекан Преклопув?

Bunion Пенкалата, Прилагодлив Нога Ортодонтски Seperators, Големи Заеднички Казанџии Пети Сепаратори Изолација

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

ЕФЕКТИВНА BUNION БОЛКА : Дозволи за ефикасно пети корекција и bunion олеснување со користење на овој bunion пенкалата пети шина.Пети сепаратори помогне да се спречи преклопување на прсти.На мека перница, ремени, и подлога се чувствуваат поддршка и добра за вашите нозе.Стандард пети простори помош realign големи прсти.Се чувствува олеснување сте биле на чекање за. 24 ЧАСА за УПОТРЕБА : го Носат околу куќата за време на нормалните активности или во кревет додека спие како bunion ноќ шина.ДИШЕ & ФЛЕКСИБИЛНИ : Одвојува Прстите Природно, Бавно Ослободување Изградена Тензија и Ослободување на Болка.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Прилагодлив велкро бендови прави Bunion Ноќ Треска се вклопи во вашиот десната и левата нога добро.ОДЛИЧНА BUNION ПОДЛОГИ ЗА ВЕЖБИ : Ако сте активни и треба да одговара на ракав под патики, но исто така сакаат ракави со силна поддршка и корекција, се ова да се носат за спорт,Удобно доволно за да се носат за долго време.Пети сепаратори со bunion чувари им овозможи на луѓето со bunions да носат тесни чевли и помогне да се спречи судир.Нека Kim Daro се грижи за вашиот bunions.

Параметри на производот