.

Вител Оптика Прецизност Продолжен Конзолни Riflescope Месеци

Вител Оптика Прецизност Продолжен Конзолни Riflescope Месеци

DEN 403.20

Тековен
Во магацинот.

Користете го овој конзолни планината за монтажа 30мм цевки.Овие продолжен cantilevers се дизајнирани за монтирање со домет напаѓач локација, обезбедување на точни око олеснување и главата поставеност.На конзолни прстен планината позиции центарот на riflescope цевка, на висина од 1.574" (40mm) од базата.

Параметри на производот