.

YMJOGGUX Farmhouse Црно Бела Сол и црн Пипер Shakers Поставени со не ' Рѓосувачки Челик Капаци, Модерен и Симпатична Refillable Зачин Фармацевт Shakers со Инка и Четка / Класичен , Refillable Д

YMJOGGUX Farmhouse Црно Бела Сол и црн Пипер Shakers Поставени со не ' Рѓосувачки Челик Капаци, Модерен и Симпатична

DEN 150.96

Тековен
Во магацинот.

Совршен подарок : Заличи вашиот дом & шарм на вашите пријатели со додавање на овие слатки farmhouse сол и црн пипер shakers!Тие се совршени како кујна подароци или свадба регистар предмети, празник подароци, свадба подароци, Велигденски подароци, Ден на Мајката подароци, наставник подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци.

Параметри на производот