.

Крава Цртан Филм Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Унисекс Фитнес Ранец Мултифункционален Зрак Устата Ранец

Крава Цртан Филм Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Унисекс Фитнес Ранец Мултифункционален Зрак Устата Ранец

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Најлон Ремени Не Е Лесно Да Стиснете На Рамениците, Што Го Прави Повеќе Удобни За Носење.Компјутерот Жакард Јадро Е Еластична.Широк Апликации : Стилски Drawstring Торба Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Јога, Пешачење, Ден Патувања, Мотоцикл, Кампување, Спорт Практики И Повеќе.Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното.Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Нерешено Кабелот Рамо, Рака Дизајн : Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Рака Мие Ранец Или Нежно Машина За Миење.Торба Е Опремен Со Tpu Водоотпорен Слој Изолација, Што Е Погодно За Вас Да Се Носат Сува И Влажна Објекти Во Исто Време.Материјал : Полиестер,Ранец Е Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Решетки Полиестер Влакна,Кој Е Водоотпорен,Силна Силна Носат-Resistantand Лесен.

Параметри на производот