.

Homewarm Божиќ Маса Тркачи Салон, Шалови, 13x70Inch Елка Farmhouse Отпорни на Топлина Tablerunner, Farmhouse Трпезариска Маса Декор за Божиќ Партија Црвено Црна Plaid

Homewarm Божиќ Маса Тркачи Салон, Шалови, 13x70Inch Елка Farmhouse Отпорни на Топлина Tablerunner, Farmhouse

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Добра вентилација и удобно тешко.※ Лесно да се свитка нагоре, Лесен за носење, Лесно за чување.Не се Лизга и Изолација : Еден слој тркач со само една страна се печатат, Обично на топлина отпорни врз основа на ≤100℃.Исклучителна се прилагоди и еден страна печатење.Користи ниски температури топло железо со пареа за да се избалансираат брчки.

Параметри на производот