.

YOTOO Тешки Воздушниот Компресор Додаток за Полнење 20-Парче, 1/4 NPT Воздух Алатка за Полнење со 100 PSI Гуми Inflator Колосек, Тешки Воздух Удар Пиштол и Воздухот Црево Фитинзи

YOTOO Тешки Воздушниот Компресор Додаток за Полнење 20-Парче, 1/4 NPT Воздух Алатка за Полнење со 100 PSI Гуми

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Стандард Воздух Удар пиштол со (4) инфлација млазници и (2) инфлација игли за базен играчки, спортски топки и воздухот душеци.ГУМИ INFLATOR СО МЕРАЧ ЗА INFLATING АВТОМОБИЛ ГУМИ : Воздух инфлација пиштол, воздух чак, и гуми мерач се комбинирани во еден лесен за користење единица; Солиден умре фрлија алуминиумска конструкција со хром плоча заврши кои се отпорни на корозија.ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА. 1x Гуми Inflator со Gauge1x Воздух Удар Пиштол, 1x Безбедност на Млазницата 1x Заострените Млазницата 1x Гума Млазницата 2x Инфлацијата Игли 1x Extended Tip1x 1/4" Индустриски Челик Брз Женски Спојка,2x 1/4" Индустриски Челик Брз Женски Приклучоци 3x 1/4" Индустриски Челик Брз Машки Приклучоци 1/4" Индустриски Топката Вртливата Машки/Женски Брз Приклучок 1x 1/4"-18 NPT Машки Конектор 1 × 1/4"-18 NPT Женски Конектор 1x Тефлон Лента.Оваа YOTOO Воздушниот Компресор Додаток за Полнење е голем воздушниот компресор за полнење со сите што ви треба за да започнете вашите проекти.

Параметри на производот