.

Случај Клуб Водоотпорен Xbox Еден X/S Преносни Игри Станица со Вграден-во 24 1080p Монитор, Складирање за Контролори, Игри, и се Вклучени Звучници (Xbox & Додатоци Не се Вклуч?

Случај Клуб Водоотпорен Xbox Еден X/S Преносни Игри Станица со Вграден-во 24 1080p Монитор, Складирање за Контролори,

DEN 444.24

Тековен
Во магацинот.

????Случај одговара на Xbox Еден X или Xbox Еден S (не се вклучени) заедно со 2 контролори и 8 игри (не се вклучени). ????Случајот доаѓа со 24" следење, отстранлив надворешни звучници, и кориснички пена. ????Следи Спецификации : Резолуција 1080p, Време на Одговор од 8ms (5ms Gt G), Освежете го Оценувате 60 Hz, Размер 16 : 9, 178 Степен Агол на Гледање, Осветленост Интелигенција Адаптивни Технологии. ????Случајот е водоотпорен, херметички, padlockable, тркала, има капак останува за прилагодливи агол на гледање, игри можат да бидат извадени и натоварени без конзола отстранување.Игри може да се игра, без отстранување на конзола. ????Не одговара на оригиналот Xbox Еден, ниту пак новиот Xbox Серија модели.Конзола, контролори, и игри НЕ се вклучени.Случај тежи 35 кг целосно вчитани.Патентирана.

Параметри на производот