.

СЕКТОРОТ.МИНГ Паричникот Случај за Samsung Галакси S20 FE, Премија Кожен Паричник Телефон Случај со Патент кој се одвојува за врвка за Рака и Рамо, Рака Гледање Стојат Фли

СЕКТОРОТ.МИНГ Паричникот Случај за Samsung Галакси S20 FE, Премија Кожен Паричник Телефон Случај со Патент кој

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

【Само За Samsung Галакси S20 FE】- Нарачана за Samsung Галакси S20 FE.двојно проверете ги вашите модел прво. 【Голема Материјали】- рачно изработени од високо квалитетни faux кожа со убава крои,секој случај изгледа и се чувствува луксузен; прецизна cutouts се обезбеди целосен пристап до пристаништата и функција на копчиња, звучници и камера. 【Погодно】- во Споредба со традиционалните кожа случај, оваа кожа случај може да се сместат повеќе картички и готовина.На патент дизајн ви овозможува брзо да се земе од објектите што сакате без отворање на кожа случај. 【Мултифункционален】- Потпирач дизајн ослободува вашите раце за смирено да ја гледа и гледање. 【Пакување Листа】 - 1 * кожа случај за Samsung Галакси S20 FE, 1 * монтажни рака на рака, 1 * монтажни рамо, рака.Само За Samsung Галакси S20 FE Функција Моменти -Направени од издржлив и мека СТП кожа -Слотови за кредитни картички и готовина -Магнетни затворање -Прилагодлив hands-free потпирачот -Говорникот се одржи за телефонски повици -Прецизни исечок за сите пристаништа Одржување Настава -да се Чува далеку од мрсна нечистотија, киселина и други хемикалии -Чиста кожа стоки лесно, со тенка крпа кога постои вода на тоа -Редовна употреба, може да се задржи тоа трае подолго додека ниска употреба ќе го направи тоа кршливи -Избегнувајте напуштање на кожни производи под пламнал сонце подолго време Пакување Листа : 1 * кожа случај за Samsung Галакси S20 FE 1 * монтажни рака на рака 1 * монтажни рамо, рака.

Параметри на производот