.

Ранец Тинејџерите водоотпорен лаптоп Училиште knapsack Салата Торба со Голем Капацитет Секојдневен Ранец за Надворешна употреба

Ранец Тинејџерите водоотпорен лаптоп Училиште knapsack Салата Торба со Голем Капацитет Секојдневен Ранец за

DEN 933.12

Тековен
Во магацинот.

3" H/28×16×44cm.Големина : 17 инчи.Што Ви Се Двоумејќи Се За?Она Што Задоволување На Преносни Ранец!Кликнете На "Додади Во Кошничка" Токму Сега!.Bookbag поместена и прилагодливи рамо ремени намалување на рамо притисок.- 1-2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.Може да го намали товарот на рамениците.- Ве молиме да се ограничи вчитување на тежината за да се избегне штетата предизвикана од преоптоварување.Аниме ранец има голем капацитет и посебен џеб на секоја страна, што може да се задоволат различните потреби.Супер кул и модерен ранци се погодни за двете тинејџери и возрасни.Главната преграда : може да се стави тенка облека, лап-топ компјутери, слушалки, книги, камери и други предмети.Странични џебови : Трајни еластична мрежа џебовите на двете страни за вода во шишиња, мали чадори и други мали предмети.Изградба : топ справи со рака, прилагодлив рамо, рака, една од главните патент џеб, и еден џеб на секоја страна.Аниме ранец е одличен подарок за семејството и пријателите.Купување на Белешки : - вистинската боја на ранец можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.Аниме Ранци Се Изработени Од Платно, како И Високо-квалитетни Платно Може да се Обезбеди Трајност На ранец.Погоден за патување mountaineering, шопинг и кампување, итн.

Параметри на производот