.

Северна Лице Borealis Мини Лаптоп Ранец

Северна Лице Borealis Мини Лаптоп Ранец

DEN 1414.80

Тековен
Во магацинот.

BOREALIS КЛАСИЧЕН.На Borealis Мини Ранец е поистенчен верзија на нашата он-кампусот класичен.Со 10-литарски капацитет, има повеќе од доволно простор за вашиот мал патник да ги преземе сите на нивната авантура мора да се haves со нив.ВКУПНАТА ОРГАНИЗАЦИЈА.Две надворешни шише за вода џебови двоен како мулти-користете џебови.Главната преграда има екстра поместена таблета ракав и внатрешниот џеб, па на вашиот малку може да останете организирани во движење.УДОБНО НОСЕЊЕ.За на училиште, патување и сé помеѓу, ова деца ранец карактеристики U-се повлече патентите за лесно грабање.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ.Надворешни bungee-компресија систем нуди повеќе опции за организацијата.ТЕХНОЛОШКИ СПЕЦИФИКАЦИИ.Димензии : 8.65" x 4.15" x 13.5" (22 см x 10.5 см x 34.3 см).Лаптоп Ракав : 9" x 8.65" (22.9 cm x 22 cm).Јачина На Звук : 10 Литри.Ткаенина се разликува од colorway.

Параметри на производот