.

Дрвени Мушка Лавиринт Играчка со Abacus за Години на Животните Повеќе Активности Центарот за Ран Едукативен Математика Пребројување на Подароци за Децата Обука Дете

Дрвени Мушка Лавиринт Играчка со Abacus за Години на Животните Повеќе Активности Центарот за Ран Едукативен

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

3 во 1 дрвени активности играчка со овој колоритен abacus играчка обезбедува начин за да играат разни игри, вклучувајќи мушка лавиринт, математика пребројување abacus и број познанието & животинско признавање, што совршено ги задоволува бебето барањата на различни возрасти.Тоа е најдобар подарок за роденден или други фестивали.И тоа го направи на безбедноста материјали така родителите не треба да се грижи за безбедноста проблем., подобрување на логика и размислување вештини.【3 Различни Активности】3 во 1 дрвени активности играчка вклучува : Мушка лавиринт, Математика Пребројување Abacus и број познанието & животинско признавање. 【Голема Подароци за Години】Оваа играчка е погодна за деца над 3 години како образовна играчка која ќе го привлече вашето децата да си играат, да уживаат размислување и учење.Ова е високо-квалитетни играчка која може да донесе бескрајна радост на вашите деца.Изберете нашата образовна дејност коцка за вашите деца, вашите деца ќе биде голема придобивка од оваа играчка!. 【Природни и Безбедноста Материјал】Нашите мушка лавиринт играчка е направен од природно дрво материјал кој е BPA, олово, и phthalates слободни и со полиран круг рабови за подобро да ја заштитите децата за време на игра.И мулти-Боја Монистра нека вашиот малку години започне нивната боја за рано препознавање на игра. 【Слајд Непречено】На монистра се жичени со неколку редови од нерѓосувачки челик пол, што го прави полесно за деца " мали раце за да слајд нив во споредба со онаа на дрвени пол.Тие можат да се истражуваат од страна на самите себе, бидејќи тоа е лесно да се работи, и да биде инспириран да ги научат.

Параметри на производот