.

Домашно милениче Топката Играчка Цврсти Заби Чиста Еко-Пријателски Милениче Џвакање Топката Играчка со Ткаење Јаже за Надворешна употреба

Домашно милениче Топката Играчка Цврсти Заби Чиста Еко-Пријателски Милениче Џвакање Топката Играчка со Ткаење

DEN 49.92

Тековен
Во магацинот.

Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Играчка.Со карактеристика на одлични детали и парична казна изработка, миленичиња играчка е безбедно, залак отпорни и не е лесно да се деформира.Кој излегува честички, топката форма и ткаење јаже дизајн, миленичиња играчка може да се направи звуци и лесно да се разбуди домашно милениче интерес да играат за да се намали досада и чисти забите.Тоа е многу погоден за мали домашни миленици, како кучиња, puppies, теди, итн.Кој излегува честички, топката форма и ткаење јаже дизајн, миленичиња играчка може да се направи звуци и лесно да се разбуди домашно милениче интерес да играат за да се намали досада и чисти забите.Вкупната должина на домашно милениче играчка е 38cm и дијаметарот на топката е 7.Точка Име : Пет Играчка Материјал : TPR Карактеристики : Интерактивни, Забите се Чисти, Залак Отпорни Големина Детали : Вкупна Должина : 38cm/14.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Миленичиња играчка е направен од висок квалитет на TPR материјал.Миленичиња играчка е направен од висок квалитет на TPR материјал.Вкупната должина на домашно милениче играчка е 38cm и дијаметарот на топката е 7.Опис : Со карактеристика на одлични детали и парична казна изработка, миленичиња играчка е безбедно, залак отпорни и не е лесно да се деформира.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.) Топка со Дијаметар : 7.Тоа е многу погоден за мали домашни миленици, како кучиња, puppies, теди, итн.

Параметри на производот