.

EXCEART 300 Компјутери Заби Стоматолошки Конец Зема чепкалки за заби за Возрасни Деца Преносни Орален Чистење Материјали Бела

EXCEART 300 Компјутери Заби Стоматолошки Конец Зема чепкалки за заби за Возрасни Деца Преносни Орален Чистење

DEN 273.36

Тековен
Во магацинот.

Се користи за отстранување на храна остатоци помеѓу забите и околу непцата.Тие може да помогне за подобрување на стариот жолти заби, забен анализа и здив.Отстрани дополнителни плакета и храна остатоци во тешко да се постигне места.Дизајниран за лесно преминување помеѓу забите и ефикасно чистење.Со овие алатки, можете лесно да ги отстраните остатоците помеѓу цепнатинки на забите.

Параметри на производот