.

4PCS Kenzy Хена Привремена Тетоважа Апликатори за Полнење во Шишиња,Мулти Цел Прецизност Апликатори со 16 Тапи Совети Игли 4 Блокирање Капи за Хена Тетоважа Конус Паста ?

4PCS Kenzy Хена Привремена Тетоважа Апликатори за Полнење во Шишиња,Мулти Цел Прецизност Апликатори со 16 Тапи

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме чисти игли совет во времето.Капацитет : 1ounce(30ml).Во зависност од вашите потреби да се промени различна големина игли, многу погодна за професионалци или почетници, и обезбедува парична казна контрола за професионални ефекти. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】16 Совети за широк спектар на апликации и се лесно заменливи .НИЕ НУДИМЕ НА КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ, АКО ВИ ТРЕБА ВАШИОТ СОПСТВЕН ПОСЕБНО ЗНАЧАЈНО ТЕТОВАЖА ШЕМА,САМО ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ!ПАКЕТ СОДРЖИНА: 1.ИМАМЕ ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН ТИМ И ДА СЕ ФОКУСИРА НА ТРЕНДОВСКИ ТЕТОВАЖА СТИЛОВИ НА СЕКОЈА СЕЗОНА.

Параметри на производот