.

uxcell 5Pcs Зелениот Индикатор за Светло со Ѕвончето AC/DC 12V, 22mm Панел Планината Трепка Alarm, за Електрични Контролен Панел, HVAC, DIY Проекти

uxcell 5Pcs Зелениот Индикатор за Светло со Ѕвончето AC/DC 12V, 22mm Панел Планината Трепка Alarm, за Електрични

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Трепка ЗЕЛЕНО LED индикатор светла со Повремени Ѕвончето, возеше со AC/DC 12 VOLT.Индустриски стандард 22mm (7/8") монтажа дијаметар.Hight светлината и гласна сирена за лесно препознавање.Доаѓа со панел заклучување орев (Одговара на Панел Дебелина : ≤6mm).Завртка-менгеме конекција обезбедува фирмата контакт за сигурна работа.Тестирани над 30.000 часа на користење на времето, тие сигурно ќе ви се понуди сигурна изведба.Широко се користи во брод, алатни машини, машина опрема, се префрлат на кабинетот и енергија дистрибуција кабинет, електрични control panel како што HVAC Панел и електрични Панел, DIY Проекти како што се PLC Обука Проект.

Параметри на производот