.

Мачка Кула, Мачиња Миленичиња Игра Куќа, Cat Активност Дрво со Платформа , Гребење Мислења, 7.9 x 7.9 x 15.7 во

Мачка Кула, Мачиња Миленичиња Игра Куќа, Cat Активност Дрво со Платформа , Гребење Мислења, 7.9 x 7.9 x 15.7

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

✅Постојат две различни локации, за да ги релаксира.Вашето домашно милениче може да се држат настрана од вашиот мебел, drapes,теписи и облека со оваа мачка дрво. ✅ Совршен за мали простори condo и играчки лежи завиткано во мека кадифен.полна големина трајни гребење подлога, и фитили играчки се задржи вашата мачка стимулира и да се забавуваат со часови. ✅ Природни гребење на површината.помага да се задржи вашата мачка од гребење на мебел и теписи.Обезбедува безбедно и ги поканува место за вашата мачка да се изостри своите канџи. ✅ Мачка дрво се изработени со врвен квалитет на животната средина и пет пријателски материјали за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба. ✅【НИ Брз Брод &100% Гаранција】 Директно доставени во рок од 7 до 10 дена , понуда враќање или размена на услуги за сите продажба на стоки!Roswaal обезбедува со 24hrs продажба на услуги, што може да се направи сте продавница без да се грижите.нашиот тим ќе се обезбеди професионална техничка поддршка ако ви се исполнат проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас." Додади во Кошничка" сега!.Мачка Кула, Мачиња Миленичиња Игра Куќа, Cat Активност Дрво со Платформа , Гребење Мислења, 7.9 x 7.9 x 15.7 in Description : Име на Производ : мачка активност дрво.Производ во боја : кафе боја.Производ тежина : 3.4 фунти.Материјал : кадифен, одбор.Производ големина : 7.9 x 7.9 x 15.7 инчи (20x20x40cm) L/W/H Пакување големина : x 8.3 8.3 x 5.1 инчи (21x21x13cm)Пакет се Вклучени : 1 Pc Мачка Активност Дрвја.

Параметри на производот