.

KUMAYES Сауна Вест за Мажите Половината Тренер Вест Сауна Пот Одговараат на Патент Тело Shaper Резервоарот Врвот Тренингот Компресија Кошула

KUMAYES Сауна Вест за Мажите Половината Тренер Вест Сауна Пот Одговараат на Патент Тело Shaper Резервоарот Врвот

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Ова тело тонирање кошула ќе остане во место и движење слободен за време на тренингот, фитнес, фитнес, трчање, кошарка, бокс, без никакво ограничување.Kumayes сауна пот вест е вашиот оружје во фитнес патување, направи да изгледаат повеќе силни, повеќе одговара.Помош максимална тренингот резултат на тоа, губење на тежината 5.Оваа сауна тренингот резервоарот на врвот може да се прави топла-сауна ефект околу вашето тело, ве пот ефикасно.Добри за луѓе кои не се лесно да се добие пот од работа надвор.Нашите компресија кошули за mens е без мирис, не се тешки, е многу погодна за обликување на телото.Тука, го изберете вашиот омилен фитнес спортски.Нашето тело вест за мажите дава голема резервна поддршка, може да исправен став на телото, е одличен тренинг партнер.Нашата пот тренингот одговараат е со компресија,им помага на стомак контрола и правилно држење на телото.Се КОРИСТИ КАКО ТРЕНИНГОТ НОСАТ И ДНЕВНИ ВЕСТ : Kumayes пот стомак shaper е повеќе трајни и лесни.Нашата пот, стомакот shaper е погодна за фитнес, сали, спортски, бокс, трчање, јога, велосипедизам и каузална носат.

Параметри на производот