.

Ѕидот Куки со еден Отворен Простор за Складирање,Копче за Држачот за Ѕид и e-Mail Полица w/5 Клучни Куки,Ѕид Декоративни Копче Рек Закачалки за Entryway на дневната Соба,Ход

Ѕидот Куки со еден Отворен Простор за Складирање,Копче за Држачот за Ѕид и e-Mail Полица w/5 Клучни Куки,Ѕид

DEN 455.52

Тековен
Во магацинот.

Материјал : тешко пластика, микрофибер кожа.Димензии : 7.0x2.7 инчи/18x7 cm.Карактеристики : Постојат пет куки вкупно.Товарот капацитет треба да биде помалку од 2 KG да се спречи доволно сила на 3 M лепило на грбот.Тоа може да биде инсталиран во вашата спална соба, влезот, бања за чување на клучеви, капи, крпи или други мали предмети.Лесен за инсталација : Тоа може да биде лесно да се инсталира на ѕидот без дупчење дупки во ѕидот. (Погледнете ги инструкциите на производот детали мапата). За оваа точка Димензии : 7.0x2.7 инчи/18x7 cm Кука висина : 1.4 инчи / 3.5 см Складирање мрежа : 6.3x2.3x1.0 инчи/16x6x2.5 cm Мулти-кука дизајн,се задоволат основните потреби на едно време. Мали складирање оддел, зголемување на екстра простор. Вклучува еден отворен cubbies за мали нешта, копчиња, капи, белезници и други entryway потреби. Пет Грб Куки совршен за бесење кеси,шапка или копчињата. брза и лесна инсталација. Оваа кука може да ги красат вашата дневна соба, спална соба, итн., да се направи вашиот дом да изгледа повеќе убава и елегантна.

Параметри на производот