.

Гравирани лопез и од неодамна 16oz Може да Стакло за Сок или Пиво (Буква P)

Гравирани лопез и од неодамна 16oz Може да Стакло за Сок или Пиво (Буква P)

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Може да се во облик на стакло има 16 унци и е машина за миење садови безбедно.Уникатен дизајн е трајно врежани на страната на стакло.Подарок заврши подготвени и идеални за сок, чај, кафе или пиво љубовник во вашиот живот.Направен во САД.Monogrammed стакло со буквата P во домот на фонтот.Детали Капацитет : 16oz Висина : 5.25 во Горниот Дијаметар : 2.75 во Дното Дијаметар : 2.50 во Макс. Дијаметар : 3.00 во Описот Може да имате рафинирани, здрав алтернатива на алуминиум може, но имајте на класичен силуета со својот лесен-за-држете го исправен страни?Сигурно не може да!Мора да се има за секој пијалак или пијалоци, ова може да стилот на стакло, обезбедува личен допир со својата долга-трајни ласерски гравирани дизајн.16-унца капацитет остава многу простор за fizz и пена од просечната 12-унца конзервирана пиво или сода.Удар можат да и даде на вашиот пијалок надградба!За Нашите Процес Ласерско гравирање намалувања во стакло и создава елегантен матирано изглед да се ужива за годините што доаѓаат.Сите наши предмети се дизајнирани и врежани во нашите Fayetteville, AR објект на ресторанот квалитет стакло кој е направен во САД.Бидејќи дизајнот е гравиран постојано во трајни стакло, овој објект е машина за миење садови безбедно и безбедно за редовна употреба.

Параметри на производот