.

HBD Thermoid NBR/ПВЦ SAE30R6 Гориво Линија Црево, 5/16 x 25' Должина, 0.3125 ID, Црна

HBD Thermoid NBR/ПВЦ SAE30R6 Гориво Линија Црево, 5/16 x 25' Должина, 0.3125 ID, Црна

DEN 732.00

Тековен
Во магацинот.

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 24078. Објектот Производ Димензија : 24.0" L x 24.0" W x 24.5" H. Точка Пакет Тежина : 5.0 lb.HBD Thermoid NBR/ПВЦ SAE30 R6 Гориво Линија Црево, 5/16" x 25' Должина, 0.3125" ID, Црна.

Параметри на производот