.

Tommee Tippee Секој Ден Pacifiers, Симетрични Дизајн, BPA-Free Силикони Binkies, 0-6m, 2-Count

Tommee Tippee Секој Ден Pacifiers, Симетрични Дизајн, BPA-Free Силикони Binkies, 0-6m, 2-Count

DEN 182.88

Тековен
Во магацинот.

СИМЕТРИЧНИ ОРТОДОНТСКИ ДИЗАЈН : Две бебе pacifiers кој има симетрични силиконска брадавица која поддржува здрав и природен развој на вашето бебе уста, заби и непца.РЕВЕРЗИБИЛНА СИЛИКОНСКА БРАДАВИЦА : 100% медицински-одделение силиконска брадавица е мек и флексибилен, но екстремно издржливи.Со без 'right-страна-up" тоа секогаш ќе биде поставена правилно во бебе уста.ВИД НА БЕБЕШКА КОЖА : криви shield гарантира удобно се вклопуваат помеѓу бебе нос и брадата и големи дупки овозможи екстра протокот на воздух и да се спречи влага start-up за да помогне да се спречи иритација на кожата.СЕКОЈДНЕВНИОТ СТИЛ : Модерна но разбраното дизајни погодни за употреба во секое време, насекаде.BPA-FREE : Сите Tommee Tippee pacifiers се BPA-free, основни поени-бесплатно, phthalate-слободни.

Параметри на производот