.

Surprecision Линеарно Движење Комплет Топката Завртка Железнички Водич SFU2010-HSR20CR Ниска Триење Анти-Backlash за CNC Проектот DIY Стандардна Должина 1000mm и Обичај

Surprecision Линеарно Движење Комплет Топката Завртка Железнички Водич SFU2010-HSR20CR Ниска Триење Анти-Backlash

DEN 10719.84

Тековен
Во магацинот.

Дали имате друга димензија опции?Ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел за сопствени потреби.Правни основи изберете соодветна големина за вашата употреба.Стандард и Custom Our strandard должина се движи од 300мм-2600mm.За подетални информации на овој производ, ве молиме видете подолу.Заеднички Q&A : 1.Она што е должина?Вкупната должина 1000mm, вклучувајќи крајот обработка.

Параметри на производот