.

HANMUN Бебе Бања Играчка Туш Главата Када Играчка за Години Електрични Слон Пумпа за Вода за Деца Доенчиња Девојки и Момчиња од 6 Месеци До

HANMUN Бебе Бања Играчка Туш Главата Када Играчка за Години Електрични Слон Пумпа за Вода за Деца Доенчиња Девојки

DEN 527.52

Тековен
Во магацинот.

Оваа вода спреј глава може да се ротира 360 степени, прекрасна слон дизајн нејзините толку симпатична да се направи децата да уживаат капење време, што ќе се привлечат децата, за неколку часа. 360 °Rotatable Туш - 360°прилагодливи туш спреј главата , голема вода излез со електрична циркулација.Назад вшмукување чаша може да се adsorbed на рамни и криви површини.Безбедност Бања Играчка - Направени од издржлив BPA-free пластика за безбедно изведба забава и прекрасни деца подарок за двете момчиња и девојчиња.Лесно да се Инсталира - Само приложување на вшмукување чаши на мазните површини на када или во бања.На вшмукување влошки дизајн им овозможува на лесен, сместување и силна монтажа дека нема лесно да падне.Им помага на децата да развијат интереси и промоција на когнитивната способност.Овие симпатична слон бања играчки сет сигурно ќе го привлече вашето деца внимание и да бања време повеќе забавна и интересна.Одделот на батеријата е затворена и водоотпорен.За векови : 6-36 месеци.Answer : ___________________________ Note : моторни ќе продолжи да се кандидира, но без вода ќе излезе, кога батеријата е на ниско ниво.Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Совршен подарок за бебето туш, birthday (роденден), празниците или Божиќ.Образовни Играчка - Симпатична слон стил со големи дизајнерски детали кои ќе го нападне внимание од која било бебе, стимулирање на мозокот и размислување способност, а земајќи бања.Ние се обезбеди 100% задоволството на клиентите за ова бебе бања играчка.5 V АА Потребно (не се вклучени).

Параметри на производот