.

Welaxy Чувствува фиока организатор коцки десктоп организатор кутии за складирање бин,3 pack (корални)

Welaxy Чувствува фиока организатор коцки десктоп организатор кутии за складирање бин,3 pack (корални)

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Додадете современ допир на вашата канцеларија или дома.не бучни како пластика, без слајд кога фиока влечат , анти се лизга на животни во внатрешноста на кантите.Пакет содржина : 3 pack, 1 плоштадот + 2 триаголници , 2 тонови комбинација на бои, повеќе избор да се исполнат декор стил.Пакет содржина : 3 pack, 1 плоштадот + 2 триаголници , 2 тонови комбинација на бои, повеќе избор да се исполнат декор стил.Око catched 2 тонови на боја , лесни решенија за многу складирање потреби, додека одржување на апарати за домаќинство предмети, како молив,уметничка четка,алатки шминка козметички ,кујнски прибор и бања прибор уреден и организиран.Совршен 2 големина на организација : плоштадот -7.Мулти користете кутии за складирање, посебен и заштита на surfacescan да се стави во фиоките да се одржи мали додатоци , или на маса или под мониторот стој да се задржи лепливи белешки и други брзо го зграби предмети кои сакате да ги чувате корисна, но не ги имаат високо видливи.Додадете современ допир на вашата канцеларија или дома.Материјал : полиестер се чувствува удобно со чувство на допир, мека за да се спречи гребење, флексибилни за простор снимени на маса, кујна,купатило или било каде сакаш со овие стилски сместување и организатор кантите.8" , триаголник -8.Око catched 2 тонови на боја лесни решенија за многу складирање потреби, додека одржување на апарати за домаќинство предмети, како молив,уметничка четка,алатки шминка козметички ,кујнски прибор и бања прибор уреден и организиран.мека за да се спречи гребење, флексибилни за простор снимени на маса, кујна,купатило или било каде сакаш со овие стилски сместување и организатор кантите.

Параметри на производот