.

ACDelco ARM325-2i 1/4 (2.22 да 22.12 ft-кг.) Тешки Меѓусебно Дигитални вртежен момент Клуч со Ѕвончето и LED Блиц за Известување – ISO 6789 Стандарди со Сертификат за Калибрација

ACDelco ARM325-2i 1/4 (2.22 да 22.12 ft-кг.) Тешки Меѓусебно Дигитални вртежен момент Клуч со Ѕвончето и LED

DEN 4799.76

Тековен
Во магацинот.

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ – ACDelco е долго позната по своите ѕвездени квалитет и оваа алатка воопшто не е различен.Ние сме убедени дека ќе апсолутно љубов на нашите дигитални вртежен момент клуч дека ние ќе стоиме зад нашите производи со замена или вашите пари назад!Секој купување доаѓа со производителот е ограничен 1 година гаранција, така што може да се купи со доверба!.Тенок дизајн на каросерија моделирани да безбедно се вклопуваат и рамнотежа рака вртежен момент за да помогне во намалување на вибрации и замор со помалку носат на вашите раце.

Параметри на производот