.

Mxzzand Мека TPU Складирање Додатоци Добра Рака Чувство Заштитни Случај Покритие за Играта Домаќин(Зелен)

Mxzzand Мека TPU Складирање Додатоци Добра Рака Чувство Заштитни Случај Покритие за Играта Домаќин(Зелен)

DEN 247.20

Тековен
Во магацинот.

Добра рака чувство, користите за долго време не се уморни, повеќе практични.Тоа е лесен во тежина, и има добри лизга отпор и транспарентност.Парична казна изработка, заштита на машина од пот, и гребнатини.Професионални производство, дизајниран за Префрлање Лајт-домаќин.Направен од висок квалитет на еко-пријателски TPU материјали, цврсти и издржливи.Функција : 1. Професионални производство, дизајниран за Префрлање Лајт-домаќин.2. Направен од висок квалитет на еко-пријателски TPU материјали, цврсти и издржливи.3. Добра рака чувство, користите за долго време не се уморни, повеќе практични.4. Парична казна изработка, заштита на машина од пот, и гребнатини.5. Тоа е лесен во тежина, и има добри лизга отпор и транспарентност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Заштитна Cover Material : TPUOptional Боја : Жолта, Сива, Зелена, Transparent Suitable : за да се Префрлате Лајт Домаќин Количина : 1 PCSGame Конзола Додаток Тип : Игра Машина Заштитна Cover Package Листа : 1 x за да се Префрлате Лајт.

Параметри на производот