.

Молња до 30-Pin Адаптер, ROSYCLO MFi Сертифициран 8-Пински Машки 30 Pin Женски Излез Кабел Конвертор Полнење Кабелот на Конекторот е Компатибилен со iPhone 12/11/X/8/7/6/5/iPad/iPod Црна (Бе?

Молња до 30-Pin Адаптер, ROSYCLO MFi Сертифициран 8-Пински Машки 30 Pin Женски Излез Кабел Конвертор Полнење

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

【ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ】 : должината на овој молња машки 30-пински женски конвертор е 0. (Не поддржува i Phone 4/4 S/3/3 GS/2 и 1, i Pod 1-во до 4-та генерација.Чист бакар јадро, побрзо брзина на пренос, мулти-слој заштитен, без загуба на висока фреквенција.Погоден за полнење понова iphone и i Pads од постарите полначи и приклучните места.Plug and play, нема потреба да го инсталирате на СТАН.Вметнете ја машки крајот на i Phone 4, за полнење да се користи во 30 pin женската порта на адаптер и приклучете го молња порта на конвертор во уредот со 30-пински, и може да се користи како нормален податоци жица. Лесен за чување, не треба да се грижите за се гледа и knotting.Ако имате било какви прашања во врска со нашите i Phone молња до 30-pin адаптер, ние активно ќе се обезбедат услуги за вас.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ПРЕД ЦЕЛ : 1) адаптер поддржува само полнење и пренос на податоци, и не поддржува аналогни аудио и видео сигнал на излез. 【ШИРОК КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ】 : Прилагодат на i Phone нов систем, не се ограничени од страна на IOS верзија.Опис на производот : На старомодна 30-pin кабел за податоци/полнење на базата мора да се конвертира во 8-пински конектор преку молња конвертор пред тоа може да се користи на Молња производи.

Параметри на производот