.

NEREIDS НЕТО Кутре Snuffle Мат, Стрес Олеснување Хранење Перница Куче Храни Мат, Кутре Обука Подлога Загатка Играчка Интерактивна Игра ги Поттикнува Природните Хранењето

NEREIDS НЕТО Кутре Snuffle Мат, Стрес Олеснување Хранење Перница Куче Храни Мат, Кутре Обука Подлога Загатка

DEN 317.52

Тековен
Во магацинот.

[Преносни&Свитлива]куче мат може да се здипли со мала големина,може да се носат насекаде или обеси во вашиот стан, спална соба, дневна соба, тераса, балкон или двор. [Безбедност и висок квалитет] Изработени од еколошки материјали, тоа е шарени, трајни, не-токсични, не е лесно да се пробие на парчиња.[Безбедно и Високо-Квалитетни]Ова куче интерактивни snuffle мат е направен од Чувствува ткаенина, не-токсични и нема да има негативни ефекти врз домашните миленици. [Душкаат Обука] ги Мотивирате вашите кучиња чувство за мирис во вечера или лекување на време од имитирајќи лов за храна во трева, полиња и области, исто така е подобро да се вари и се посветам на навиката за јадење полека.Тоа е машина перат и фен безбедно. [Лесно да се Чисти] 43cm x 70cm, перница направен од супер мек поларните.Може да се фрли на мат во машина за перење без да се грижиш за тоа. [Совршен за Сите Кучиња] Било вид, било која возраст, и која било големина кучиња се допаѓа.Тоа е машина перат и фен безбедно. [Лесно да се одржуваат] може да се фрли на мат во машина за перење без да се грижиш за тоа.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Точка Име : Snuffle Мат Материјал : Поларните-Руно Карактеристики : Релаксирачка, Куче Обука Алатка, Безбедно, Машина Перат Големина : 43cm x 70cm/16. [Сложувалка обука мат] Овој мат имитира хранењето на трева и полиња, која ги задоволува кучето е природна љубопитност, и го подобрува куче чувството на мирис.Пакетот Вклучува : 1 x Snuffle Мат.Секое куче се надева дека ќе може да ја придружува него.

Параметри на производот