.

TIYOLAT 150 Парчиња 1/4 Наводнување капка по капка Цевки Крајот Приклучоци Наводнување капка по капка Цевка Крајот Затворање Дупка Приклучоци за Наводнување за Домашна ?

TIYOLAT 150 Парчиња 1/4 Наводнување капка по капка Цевки Крајот Приклучоци Наводнување капка по капка Цевка

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Ако сакате може да се користи топлина пиштол или удар фен за да омекне крајот на цевки пред вметнување. 【Издржлив Материјал】 : Направен од висок квалитет на практични материјал, издржлив, силни, отпорни на вода, хемиски отпорни материјали за да се осигура долг живот. 【Голема & Мали Крајот】 : наводнување цевка дупка приклучоци се погодни за приклучување пункција дупки во 1/2 инчи наводнување капка по капка цевки или за приклучување на крајот на 1/4 инчи emitter линија, нашите наводнување капка по капка приклучоци се вклопат за повеќето мали капе цевки.Да се чува далеку од деца под 3 години. 【Широка Примена】 : Погоден за градина, стаклена градина, станбени, фарма, на тревникот и земјоделски наводнување системи за наводнување.Спецификација : Количина : 150 парчиња Боја : црна ИНФОРМАЦИИ : Мали предмети се вклучени.Бидете сигурни дека ќе се стави на поврзани дел во 75~80°вода за 35 секунди пред assmbling.Имајте резервни делови корисна за одржување или замена.По тоа cools одредување на цевката ќе остане цврста.Направени од високо квалитетна практична материјал, издржлив, силни, отпорни на вода, хемиски отпорни материјали за да се осигура долг живот.Погоден за градина, стаклена градина, станбени, фарма, на тревникот и земјоделски наводнување системи за наводнување.

Параметри на производот