.

Стоматолошки Алатки Стоматолошки ги Собереш Забен Конец Дентална Хигиена Алатка Поставете на Забот Scraper Плак забен камен Смена Стоматолошки Пинцети за Џвакање Ко?

Стоматолошки Алатки Стоматолошки ги Собереш Забен Конец Дентална Хигиена Алатка Поставете на Забот Scraper Плак

DEN 371.76

Тековен
Во магацинот.

На изработка е во ред, овие алатки, нема да ја оштети внатрешноста на устата.Овие производи се совршени во изработка, и ќе имаат добро искуство во користење на нив.Дизајнот е во согласност со човечки орален структура и е удобен за користење.Лесен дизајн, може да се врши, каде што им треба.Користиме високо квалитетни материјали, безбедни и хигиенски.

Параметри на производот