.

Heyiarbeit Кабел Жлезда - 5 Pack PG25 Пластични Водоотпорен Прилагодливи 16-21mm Кабел Жлезда Конектори за Кабелот за Жлезда Зглобовите со Дихтунзи, Бела

Heyiarbeit Кабел Жлезда - 5 Pack PG25 Пластични Водоотпорен Прилагодливи 16-21mm Кабел Жлезда Конектори за Кабелот

DEN 275.76

Тековен
Во магацинот.

18"Фит за Кабел со Дијаметар : 16-21mm/0.[PARAMETR] - Модел : PG25; Одговара за Кабел со Дијаметар : 16-21mm/0.Без демонтажа е потребно. [МАТЕРИЈАЛ] - Cable зглобовите се направени од високо квалитетна пластика, најлон, анти-лабава структура, сигурна конекција и долг животен век.Тоа го прави со печат од внатрешноста на површината сте инсталирањето на нив.47"Навој Дијаметар : 30мм/1.Боја на производ може да се разликува малку во зависност од мониторот, ви благодариме за вашето разбирање.на тој начин тие се водоотпорни.47"; Боја : Бела.Кабли можат да бидат вклучени директно и потоа лесно да се затегнати.Ве молиме бидете сигурни дека производот големина е токму она што го сакате, пред купување. [ПРЕДНОСТ] - Cable жлезди доаѓаат со дихтунзи за bulkhead монтажа.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди.Тоа е добар избор за фабрика електрична опрема или отворен средини, водоотпорен, изолација,прашина-доказ, толерантни киселина и сол отпор.Користење на висок квалитет на пломби, материјал грубост, анти-стареењето, добра запечатување.18"; Конец Должина : 12mm/0. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] - Вие само треба да се нишка на кабел преку кабел жлезда потоа тесна до запечатување орев и заклучување орев, кабелот ќе биде цврсто фиксирани, но не треба да ја размонтираат. [ФУНКЦИЈА] - Фантастична за кабел одредување, жица splices, машини за контрола на кутии, дистрибуција панели и електрични апарати итн.

Параметри на производот