.

USBNOVEL Аудио Видео Фотографирање Картички,HDMI да USB Видео Фотографирање,Full HD 1080P USB2.0 Рекорд до Компјутер преку dslr фото видео камера за Игри, Стриминг, Учење, Видео-Конфе

USBNOVEL Аудио Видео Фотографирање Картички,HDMI да USB Видео Фотографирање,Full HD 1080P USB2.0 Рекорд до Компјутер

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Компактна USB Аудио UAC стандард Max работат на струјата : 0.Екран Споделување за Состаноци : На фаќање картичка е брз, познати се и економичен начин за споделување на содржина во конференциски сали и онлајн состаноци. Додадете нови извори, одберете "Видео Фотографирање Уред".Поврзете го на компјутер со USB порт на видео излез со помош на USB кабел.0 GHZ или над Графичка картичка : PC NVIDIA GT630 или над; NC NVIDIA GT735 M или над Кандидира меморија : 4 G RAM меморија Пакет вклучуваат : Аудио Видео Фотографирање Картички*1 PCS Прирачник за Корисникот *1 PCS.

Параметри на производот