.

NCAA Официјално Лиценцирани Колеџ - Универзитет Тим Боја Основните Creeper Bodysuit

NCAA Официјално Лиценцирани Колеџ - Универзитет Тим Боја Основните Creeper Bodysuit

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

МЕКИ ТКАЕНИНИ Печатени на 5., 100% чешлани ringspun памук во 1 × 1 бебе ребро, Хедер е 93/7 чешлани ringspun памук/полиестер, Бела е пораби со 100% памук конец, Flatlock шевовите, Засилен три-брзо затворање на обврзувачки, CPSIA во Согласност следење етикета во страна споеви.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ Машина перат (Ние ви препорачуваме да се мијат внатре кон надвор за подолго траење печатење).Без разлика дали сте tailgating, во трибините, или навива од вашиот омилен стол, ние имаме право да се погледне за вас.Голем плус на секое гардероба.Нашиот тим од над 250 уметници, екран принтери, контрола на квалитет специјалисти, и логистички професионалци работат околу часовникот за да се произведе премија за стока, кој е втор на ништо.Предвремени затворање.

Параметри на производот