.

Пинк Фламинго Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Унисекс Фитнес Ранец Мултифункционален Зрак Устата Ранец

Пинк Фламинго Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Унисекс Фитнес Ранец Мултифункционален Зрак Устата Ранец

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Не Кајгана Или Железо На Ниска Температура.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Најлон Ремени Не Е Лесно Да Стиснете На Рамениците, Што Го Прави Повеќе Удобни За Носење.Главната Џеб Е Опремен Со Патент Картичка Џеб За Чување На Мобилните Телефони, Паричници, Клучеви Итн.Нерешено Кабелот Рамо, Рака Дизајн : Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Материјал : Полиестер,Ранец Е Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Решетки Полиестер Влакна,Кој Е Водоотпорен,Силна Силна Носат-Resistantand Лесен.Боја : Розова Фламинго Ранец Е Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Решетки Полиестер Влакна,Кој Е Водоотпорен,Силни И Лесни.Уникатен Печат : На Drawstring Торба Е Печатена, Од Една Страна, Печатење Ефект Е Светла И Светла, И Телото Е Целосна И Силна.Торба Е Опремен Со Tpu Водоотпорен Слој Изолација, Што Е Погодно За Вас Да Се Носат Сува И Влажна Објекти Во Исто Време.На Tpu Водоотпорен Бариера Се Користи За Да Се Одржи Влажна Облека.Совршена Големина : 16×15 Инчи,Што Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети, Како што се Спорт Облека & Чевли, Ракавици, Пешкири Спорт, Пливање Опрема,Дневно Резерви.Компјутерот Жакард Јадро Е Еластична.Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното.

Параметри на производот