.

ЗЛАТЕН ДЕВОЈКА Злато & Сребрена Металик Привремени Тетоважи (Сет од 4) Водоотпорен Хена Тетоважа

ЗЛАТЕН ДЕВОЈКА Злато & Сребрена Металик Привремени Тетоважи (Сет од 4) Водоотпорен Хена Тетоважа

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот содржи 4 висококвалитетни листови - секој мерки околу 6 х 8 инчи.Дизајниран да допрете во вашата природна мистична слободни и забавен дух, над 50 индивидуални сложени дизајни вклучуваат слон, mandala, паун, пердуви, Индиски дизајни, mehndi модели и многу повеќе.Ние сме луди во љубов со оваа хена-инспирирана колекција.БРЗА ИСПОРАКА, трајни производи за пакување, и лесен-за-читате инструкциите, за да се вклучени.Вашето задоволство е наш приоритет.Овие прекрасни, блескава хена тетоважи изгледаат како вистински накит и да се направи да се чувствувате секси и убава, веднаш штом ќе ги стави на.

Параметри на производот