.

Qjaiune 2 Пакет J Кука за да се Префрлате Менгеме, Тешки за да се Префрлате Latch Менгеме, £ 375 / 175kg Капацитет Број, Акција се Повлече Нерешено Latch Прилагодливи Брз Latch за Врат

Qjaiune 2 Пакет J Кука за да се Префрлате Менгеме, Тешки за да се Префрлате Latch Менгеме, £ 375 / 175kg Капацитет

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Спецификација на производот : Боја : Сребро & Црвена Материјал : Висок Јаглероден Челик Максимално Оптоварување : 375 кг/170kg Прилагодлива Должина : 1.За Нас : Qjaiune е горд да им обезбеди на потрошувачите на задоволително ниво и на високо-квалитетни производи. ✿Пакет Содржи : 2 x j-кука нерешено latch toggle менгеме, може брзо да се заштитат и да ја поправите вашите вредности.97 инчен / 50mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 0.Предности на производите : за да се Префрлате j latch има добра товарот капацитет и е широко се користат во вратите, машини, автомобили, тела компоненти, дрво и други тешки апликации.24 инчен / 6mm.05 инчен / 145mm x 52mm (L*W), кука големина : 6.Сите наши производи се подложени на строга квалитетот на проверка пред да пакување, така што може да се купи со доверба.97 инчен / 50mm, монтажа дупка со дијаметар : 0.24 инчен / 6mm Телото Големина : 5.Ако во рок од 30 дена не сте 100% задоволни со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе рок од 24 часа да ви обезбеди задоволително решение.Телото големина : 5. ✿За Услугата : Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со високо-квалитетни производи.Задоволување на потребите на клиентите е врвен приоритет на Qjaiune, ние сме посветени да се направи вашата работа полесна преку нашите производи, можете целосно да му верувате на квалитетот на Qjaiune производи.

Параметри на производот