.

Црвениот Се Повлече-Тесни Бар-Код За Безбедност Печати 8, 100 Фоки

Црвениот Се Повлече-Тесни Бар-Код За Безбедност Печати 8, 100 Фоки

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Одлично за БАНКОМАТ Касети, Парични Транзит Кеси (патент), Игри, Безбедност на Контејнери, со стап Кафези.Вграден-во солза-оф функција - не бара алатки за отстранување.Нерѓосувачки челик пролетта механизам за заклучување обезбедува максимална безбедност против нерегуларностите.Моделирани во трајни полипропилен - се скрши силата на 33 кг.Ласерски гравирани бар-код (код 3 на 9) и секвенцијален број. 8" Медиум должност подесувате-очигледно сигурносни пломби се разноврсна и се идеални за многу ситуации.Лесно да се примени и отстрани без дополнителни резен алат, кршење на сила е 33 кг.Секој печат има видливи, последователни брои и се сплетен во ленти од десет за погодност.Достапни во пет светли бои.

Параметри на производот