.

Анти- ' Рѓа Јадење Полици Над Мијалник, Кујна Јадење Drainer Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Круг Цевка-36cm - Roll Up Виткање Трајни Опфатени Потоне Мат Кујнски Мијалник ++++

Анти- ' Рѓа Јадење Полици Над Мијалник, Кујна Јадење Drainer Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Круг Цевка-36cm -

DEN 1464.00

Тековен
Во магацинот.

Повеќе намени : идеален за воздушно сушен јадења, дренажа, зеленчук colander, и може да ја спречи шалтери да бидат погодени од садови и тави. ◆ Лесно да се свитка мобилен дизајн : може да му одолее на постојана употреба,можете да се тркалаат овој мијалник јадење сушење рек колку што сакате во текот на користење и за цевки, исто така, може да се отстранува. ◆ Проред-заштеда на Сад Сушење Мат : Ова јадење drainer може да навивам и да одат во една фиока набрзина кога не е во употреба,најдобар еден од јадење drainers за кујна контра. ◆ Детали за производот : SUS304 круг од не ' рѓосувачки челик цевки.Ве молиме љубезно мерка вашиот мијалник големина прво пред купување на ова Јадење Сушење Рек!. ◆ Мулти-користете Потоне Roll-Up Јадење Сушење Рек : unrolls над отворен потоне за воздух-сушење измиени садови, за дополнителни контра врвот простор, или како trivet.

Параметри на производот