.

SOLCYSX Сауна Костум за Мажи Пот Сауна Костум Тренингот Кошула Салата Фитнес Долг Ракав Пот Одговара на Патент со Аспиратор

SOLCYSX Сауна Костум за Мажи Пот Сауна Костум Тренингот Кошула Салата Фитнес Долг Ракав Пот Одговара на Патент

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Евтини neoprene долг ракав сауна кошули за мажи на пазарот може да мириса лошо по многу потење, додека нашите SOLCYSX губење на Тежината сауна костум за мажи надградба нема посебен мирис и направи да уживате во потење.Ткаенината јака и глуждот се еластична затворени поефикасно да се заклучи во температурата на телото и да ја одржувате горење, што ќе ви овозможи целосно да се вклучат во остварување. ● Плус големина тренингот сауна костум може да обезбеди доволно простор за да се движи слободно и удобно за време на вежбање.Патент затворање. 【WINDPROOF ТКАЕНИНА СО МИРИС за СЛОБОДНИ】SOLCYSX жешка пот одговараат за губење на тежината Надгради Сребро полимер ткаенина е, исто така, водоотпорен, па нашите мажи пот тренингот врвот нема да биде премногу испотени и тесни да се водат.Внатрешноста е направена од сребро полимер, пот материјал, кој ви овозможува да го користите вашиот тело, со природна топлина да се топи вишокот на масти и вода, а со тоа намалување на вашата тежина.

Параметри на производот