.

Strangefly Куче Кошула 2 Пакет Кутре Plaid Облека, Basic Grid Кучиња Облека Поло Класик Милениче Т-Маица Облека, за Мали Средни Бебе Големи Момче Девојка Кучешки и Мачки Маче Kitty

Strangefly Куче Кошула 2 Пакет Кутре Plaid Облека, Basic Grid Кучиња Облека Поло Класик Милениче Т-Маица Облека,

DEN 204.96

Тековен
Во магацинот.

❤️【Важна Забелешка】Вашето домашно милениче обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Не се купи одредена големина, бидејќи на различни дизајн на различни куче кошула. ❤️【Куче Кошула Големина : XXL : Градите Дебелина : 48cm/ 18.9", Врат : 42cm/ 16.1", Назад Должина : 35cm/ 13.7"Пакет се Вклучени : 1*Црвен Plaid Мрежа+1*Зелена Plaid Мрежа, 2 plaid кошули.】Обично изборот на големината со мерење во ГРАДИТЕ, ГРБОТ и ВРАТОТ, не тежина или раси само.Им даде приоритет и да се измери ГРАДИТЕ, не е премногу тесна, и се остава 2-3 прст е простор за најдобро одговара & удобност.Ве молиме погледнете го големина на табелата јасно пред шопинг. ❤️【Куче Кошула Материјал】Полиестер Ткаенини, машина перат/рачен перење мека на допир, Удобно за вашето домашно милениче да се носат за целиот ден. ❤️【Куче Облека Функција】 Исклучителна куче бели кошули прилепува копчиња-Лесно и исклучување.Класичен plaid мрежа вид на миленичиња кошула шема - го прави вашето домашно милениче повеќе модерен, атрактивен, и симпатична. ❤️【Она што Ќе Добиете за】1*Црвен Plaid Мрежа+1*Зелена Plaid Мрежа, 2 plaid кошули.и Нашите грижете се-слободен 18-месечно, и пријателски услуги на клиентите.

Параметри на производот