.

Abaodam Мобилен Телефон Кулер Мобилен Телефон Радијатор Мобилен Телефон Вентилаторот за Ладење Мобилен Уред за Ладење Погодна за Отворен во Живо Стриминг Мобилни Игр

Abaodam Мобилен Телефон Кулер Мобилен Телефон Радијатор Мобилен Телефон Вентилаторот за Ладење Мобилен Уред

DEN 374.16

Тековен
Во магацинот.

Мала тежина, лесно да се носат и продавница.Мали и мини, не го блокира екранот и не влијае врз работата на мобилни игра.Со тоа, дури и ти играат различни игри за долго време без да се грижиш за телефонот да биде топла.Научни ладење не му наштети на телефонот и температура прилагодување.Целиот процес е тивок и никаква бучава, никакви вибрации.

Параметри на производот