.

LOVEVOOK Лаптоп Ранец Женска Компјутер Торба Сестра, Наставник Ранец Ташна за Лаптоп Bookbag, 17 инчен, Plait Црна

LOVEVOOK Лаптоп Ранец Женска Компјутер Торба Сестра, Наставник Ранец Ташна за Лаптоп Bookbag, 17 инчен, Plait

DEN 863.28

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 17"H 12.5"L 7.5"Д, Тежина : 1.83 lb., Јачина на звук : 24 L, се вклопува до 17" лаптоп.Толку многу џебови држете ги сите резерви во еден ранец.Еластична Шише за Вода Џеб и Салфетка Џеб, џебовите се тесни и безбедна, многу убав квалитет.Полнење преку USB Порт и Багаж Рака, ќе може да го полните телефонот кога ќе се стави на вашиот моќ банка (не се вклучуваат) во ранец.Анти-крадец Џеб, може да се стави вашите вредни работа, како телефон или паричникот во џебот.

Параметри на производот