.

TAISHER 2 ПАРЧИЊА Месинг Цевки Вклучите, Редуктор Адаптер, 1/4-Инчен Машки Цевка x 1/2-Инчен Женски Цевка

TAISHER 2 ПАРЧИЊА Месинг Цевки Вклучите, Редуктор Адаптер, 1/4-Инчен Машки Цевка x 1/2-Инчен Женски Цевка

DEN 222.96

Тековен
Во магацинот.

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 : Вистински месинг за отпорност на корозија, еластичност при високи температури и низок магнетни пропустливост.Тоа може да се примени на вода, воздух, гас, масло, гориво, ладење, метри, итн. [Материјал] додатоци се изработени од месинг, кои ги имаат карактеристиките на отпорност на корозија, висока температура отпор еластичност и ниска магнетни пропустливост.

Параметри на производот