.

Обичај Сон Catcher Уметност Јастреб Дух Големи Drawstring Торба Ранец Лесни Вреќа Пакет за Мажи Жени Спорт

Обичај Сон Catcher Уметност Јастреб Дух Големи Drawstring Торба Ранец Лесни Вреќа Пакет за Мажи Жени Спорт

DEN 244.80

Тековен
Во магацинот.

5.8 Оз.Изработен од полиестер, издржлив материјал withstands секојдневно носат и солза.Лесно-cinch drawcord, лесен дизајн, лесно да се отвори, и го носат.Одлична За Салата, Училиштето, Децата, Drawstring Ранец, Училиште, Knapsack, Sock Пакет.Димензија : 13.8"(W) x 18.1"(H).Главната преграда за вршење на својата облека, чевли, крпа, лаптоп, книги, секојдневните набавки, итн.Идеален за разни активности, вклучувајќи пливање, пешачење, ден екскурзии, кампување, спорт практики, преку ноќ останува, одмор, патување, јога, работи, шопинг, cheerleading, итн.Која може да се ослободи вашиот рацете и олеснување на рамо стрес.На рамо ремени се прилагодливи и исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството. 5.8 Оз Полиестер.Издржлив материјал Големи Drawstring Торба Ранец.

Параметри на производот