.

GANAMODA Електроника Организаторот на Патувањето Кабел Торба, Електроника Додатоци Случај Кабелот за Складирање Торба за Gadget/Полнач/USB/Телефон/Мини Таблет и Повеќе, Си

GANAMODA Електроника Организаторот на Патувањето Кабел Торба, Електроника Додатоци Случај Кабелот за Складирање

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Издржливи и Водоотпорен : се Направени од издржлив водоотпорен 600 D полиестер ткаенини со силен рачка, бидете сигурни дека вашите додатоци спречуваат проникнување со вода.Лесен и Пренослив : Димензии околу 9.45 x7 x 0.59 (инчи), Тежина : 155g, трајни тежок случај, лесно се вклопуваат вметнете да било ранец или чанти.Простран и Елегантен Дизајн : Повеќе пошта на разни големини може да се вклопи во вашиот неуредна електронски додатоци како моќ банка, полнач за телефон, кабелска, лаптоп, полнач, USB флеш диск, специјално дизајниран за добро организирани луѓе.Разни Usages : Добро поместена полу флексибилни опфаќа нудат добра заштита за вашиот електронски додатоци.Повеќе џебовите на разни големини овозможуваат флексибилност за организирање на вашите додатоци.И најдобро за домаќинство, користење на туризмот.Идеален подароци : За одмор, бизнис патувања, патува, роденден, канцеларија, и назад на училиште подароци.Одличен Организатор на Дом, Училиште, Канцеларија Употреба и Патување, и да ја Задржите на Вашите Важни Уреди во Дофат. (Не вклучувајќи канапи, електронски додатоци).Кабли се во хаос?.Поминуваат многу време да се спакуваат пред вас се движат?.Нашиот бренд GANAMODA Електроника Вода-Доказ Универзална Кабел Патувањето Организаторот чантата може да го дознаам.

Параметри на производот