.

Божиќ Снег Светот Украс, Божиќ Украси за Дома, Фестивал Украс за Жени (Дедо Фенер)

Божиќ Снег Светот Украс, Божиќ Украси за Дома, Фестивал Украс за Жени (Дедо Фенер)

DEN 1343.76

Тековен
Во магацинот.

【Вителот Сјајот】Квалитет Божиќ декоративни LED светилка за на маса централен.Напојува сјајот постојано лебди и вителот. 【2 Начини】ON1 режим на светлата за 6 часа, а потоа автоматски се исклучува.ON2 режим чува светлината секогаш на. 【Напојување】3 АА батерии (не се вклучени), или опфатени USB кабел.Адаптер не се вклучени.Било каков полнач за телефон (да не надминува 1,5 Засилувачи) ќе се работи во ред со кабелот. 【Декорација&Подарок】убава прилог на вашиот Божиќ дома décor.Одличен подарок за родителите. * Ве молиме имајте во предвид дека оваа верзија на снежна топка фенер нема музика свири функција.

Параметри на производот