.

Меридијанска Мебел Селена Колекција Модерни | Современа Сомот Тапациран Акцент Стол и Отоманската Сет со Длабок Канал Tufting, 25 W x 22.5 D x 30 H, Сина

Меридијанска Мебел Селена Колекција Модерни | Современа Сомот Тапациран Акцент Стол и Отоманската Сет со Длабок

DEN 1279.20

Тековен
Во магацинот.

Кадифен Морнарица Кадифе.Отоманската Вклучени.Канал Tufted Назад.Современиот Дизајн.Отоманската 15.5" x 15x.5" x 13"Х Вкупно Димензии : 25" W x 22.5" D x 30" H. Седиште Висина : 20".Назад Висина : 10".Боја : Сина Создаде шик атмосфера со овој Селена Сомот Акцент Стол.Овој убав стол има забава барел дизајн кој современа претстава која сама по шарм на спална соба, дневна соба или бојадисана.Целокупната Димензии : 25" W x 22.5" D x 30" HSeat Ширина & Длабочина : 20.5" W x 18.5" DSeat Висина : 20" Назад Висина : 10".Стол вклучува појавување на отоманската империја и се и покриени врвот до дното во кадифен сомот за раскошни изглед.Убаво стокмено канал tufting додава визуелно возбудлива завршница на оваа елегантна пар.На Селена Акцент Стол и Отоманската доаѓа во мноштво од бои за да ги подигнете секој простор со цртичка на боја.

Параметри на производот