.

Авто Коса Curler, Автоматски Виткање Железо Wand Tool Професионални Виткање Железо Стапче Константна Температурата Брзо Загревање Железо за Косата, Црвен (со НАС)

Авто Коса Curler, Автоматски Виткање Железо Wand Tool Професионални Виткање Железо Стапче Константна Температурата

DEN 1170.96

Тековен
Во магацинот.

CURLER СРЕДСТВО - Електричен коса curler е одличен косата алатка.Дали имате кратка или долга коса, што може да создаде природни, елегантен и долга-трајни кадрици, и лесно може да го промени изгледот.БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ - Оваа автоматско губење на curler усвојува двојно топлинска изолација дизајн да им се помогне заштитат вашето лице и раце од изгореници.Тоа може да се загрева брзо и рамномерно, со интелегентни постојана температура, и нема да го оштети вашата коса, па можете да лесно да се добие модерен изглед.КОСАТА ЗАШТИТА - Ова надгради автоматски коса curler користи брзо греење технологија, 30 секунди на брзиот греење, може да се прилагоди на температурата според губење на квалитет, додека за заштита на косата, истовремено обезбедувајќи повисок или дури и топлина, прави косата поздрава и повеќе природни , Полн сјај.БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА - 360 степени rotatable и не-испреплетени жици се направи операција поудобно.Не се лизга текстура се справи може да обезбеди цврст стисок и да се обезбеди дополнителна безбедност.ЗАШТЕДА на ТРОШОЦИ - автоматско виткање железо може да се управува за долго време или за кратко време.На виткање железо може да ви помогне да навивам вашата коса дома.Зачувај вашето драгоцено време и да заштедите пари.Спецификација : Предмет Тип : Автоматско Губење на Curler Материјал : ABS, керамички Производ Напон : 110-240 V Производ Моќност : 25 W Пакет Листа : 1 x Коса Curler 1 x Настава 2 x Клипови 1 x Чистење Caliper(Со Кеса).

Параметри на производот

Item Type:
Automatic Hair Curler
Material:
 ABS, ceramic
Product Voltage:
110-240V
Product Power:
25W
Package List:
1 x Hair Curler :
1 x Instruction :
2 x Clips :
1 x Cleaning Caliper(With Bag) :