.

Gropyong 40L со Правосмукалка,Комерцијални Влажно и Суво Вакуум Екстрактор Прашина Почиста Колектор,Преносни Тепих Чистење Машина за Тврдо Тепих и Подот

Gropyong 40L со Правосмукалка,Комерцијални Влажно и Суво Вакуум Екстрактор Прашина Почиста Колектор,Преносни

DEN 11039.76

Тековен
Во магацинот.

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.Целосно пренослив.Лесно тврди процес онлајн 24/7. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.План рок и за покривање почнува на крајот на производителот на работна гаранција.План е целосно вратен доколку откажана во рок од 30 дена.План договор ќе биде преку е-маил од Asurion во рок од 24 часа од купување.Ова ќе не брод со вашиот производ. 【Преносни Тепих Правосмукалка】Нашите Правосмукалка со тркала,лесно да се движите,погоден за различни средини. 【Професионални Влажни Сува Правосмукалка】Тивок мотор, силна вшмукување. 【Висок Квалитет】Нерѓосувачки челик тело, Силни и Издржливи. 【Со Различни Додатоци, Мулти-функција Употреба】По апсорпција на вода, сите додатоци треба да се сушат на сонце пред следната употреба. 【Широка Примена】нов чистење на машината, може да се користи за теписи, софи, завеси, но, исто така, може да вакуум, апсорбираат вода, супер моќ, може да се чистат тепих 2 квадратни метри во минута.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Капацитет : 40 L - Моќ : 1034w - Напон : 110 V - Пумпа моќ : 34 W - абсорпција на Вода мотор моќност : 1000 W - Ладење на владата : циркулација на воздух за ладење - Висина : 885mm - Барел дијаметар : φ 335mm - проток на Воздух : 35 L / S - Вакуум вшмукување : 230mbar - должина на кабелот за Напојување : 7 M - Фитинг дијаметар : Φ40mm - Тежина : 25kg Пакет се Вклучени : 1× Чистење Машина.

Параметри на производот

- Material:
Stainless Steel
- Capacity:
40L
- Power:
1034w
- Voltage:
110V
- Pump power:
34W
- Water absorption motor power:
1000W
- Cooling mode:
circulating air cooling
- Height:
885mm
- Barrel diameter:
φ 335mm
- Air flow:
35L / S
- Vacuum suction:
230mbar
- Power cord length:
7M
- Fitting diameter:
Φ40mm
- Weight:
25kg
Package Included:
1× Cleaning Machine :