.

NBHFR Црна Веѓа Пинцети Професионални Нерѓосувачки Челик Чудни Рамен Точка Совет Отстранување на Влакна Око Веѓата Пинцети

NBHFR Црна Веѓа Пинцети Професионални Нерѓосувачки Челик Чудни Рамен Точка Совет Отстранување на Влакна Око

DEN 1188.00

Тековен
Во магацинот.

Овие пинцети се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, имаат анти- ' рѓа и анти-корозија својства, и може да се користи за долго време.Ергономски дизајн и насочуваат, дизајнот : Со наклонети, рамни и пенкало точка дизајн, тоа може да се сретнат различни шминка потреби.Ефективна работа : лесна затворање на врвот на секоја пинцети, го прави лесно да се сфати и да се повлече од мали косата лесно.Тоа може прецизно да се отстрани веѓите и лицето коса без оштетување на мазна кожа.Лесен и компактен, таа е погодна да се врши со вас во текот На беспрекорна изработка прави голем дар за убавина љубовници.

Параметри на производот